Ödeme Seçenekleri

 

Alması kolay, ödemesi daha kolay!

http://www.askeridepo.com’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!
 • Kredi kartı
 • Havale/EFT
 • Alışveriş Kredisi

 

Kredi Kartıyla Ödeme

http://www.askeridepo.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Axess, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:
Yapı Kredi Bankası
Worldcard
İş Bankası
Maximum Kart
Akbank
Axess
TEB
Worldcard, Bonus Kart
Garanti Bankası
Bonus Kart
Garanti Bankası
Shop & Miles Kart
Garanti Bankası
American Express
Deniz Bank
Bonus Kart
Finans Bank
Card Finans
Halk Bank
Paraf Kart

Bankaların taksit ve puan seçeneklerini görmek için tıklayın.

 

Alışveriş Kredisi ile Ödeme

İş Bankası, Yapı Kredi Bankası veya Garanti Bankası müşterisiyseniz, 750 TL – 15.000 TL arasındaki sepet tutarlarınızda alışveriş kredisinden yararlanabileceğinizi unutmayın!Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!
Tahsis ücreti yok

Sigorta yok

Anında Onay

Şubeye Gitmek Yok


 • Alışveriş Kredisi’nden yararlanabilmek için sepet tutarınız en az 750 TL, en fazla 15.000 TL olmalıdır.
 • Alışveriş Kredisi’nden İş Bankası, Yapı Kredi Bankası veya Garanti Bankası müşterileri faydalanabilirler.
 • Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi bankalara göre değişiklik gösterebilir.
 • http://www.askeridepo.com’nın kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur.
 • Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir.
 • Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 • Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

 

Kredi Kartı Puanıyla Ödeme

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bonus ve Axess chip paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın, Flexi ve Advantage puanlarınızı alışveriş tutarınızın tamamını karşılayacak şekilde kullanabilirsiniz.Yukarıda belirtilen kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanarak sitemizden alışveriş yapmak için , "Sepetim" ekranında yer alan "Alışverişi Tamamla" seçeneğini işaretledikten sonra, karşınıza çıkan ekranda "Ödeme Bilgileri" başlığının altında yer alan "Kredi Kartı Puanı" kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Banka Kartıyla Ödeme

http://www.askeridepo.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait ( Ziraat Bankası hariç ) debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

 

Havale/EFT'yle Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Havale Devam” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A. Ş. görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak 8 haneli sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!İnternetten havale/EFT yaptığınızda;
 • Akbank İnternet Şubesi'nde, Ödemeler menüsündeki Kurum seçeneğinden “E-ticaret ve Bayi” adımına girerek “http://www.askeridepo.com”u seçin. Açılan ekranda “Abone Numarası” alanına 8 haneli sipariş numaranızı girin, siparişiniz 30 dakika içinde onaylanır.
 • Garanti ve Türkiye İş Bankası’na yapacağınız havale/EFT işlemleri, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda en geç 30 dakika içinde onaylanır.
 • Yapı Kredi ve TEB hesaplarımıza yapacağınız ödemeler ise havale/EFT’nin geliş sırasına göre aynı gün içinde onaylanır.